Дверні ручки Воловець - OKNA-DVERI.ORG

Дверні ручки Воловець

Ручки для дверей можна класифікувати за кількома основними класами.
Це ціновий сегмент: доступний, середній ціновий сегмент і преміум сегмент

До доступному сегменту можна віднести дверні ручки Ajax , Kedr , Punto

До середнього цінового сегменту можна віднести ручки для дверей Fuaro , Apecs, Armadillo

До дорогого сегменту можна віднести ручки Dogonlar, system, abloy, Rostex і т.д

Наступна класифікація дверної фурнітури це за місцем застосування. Це ручки для вхідних дверей і ручки для міжкімнатних дверей. Це класифікація дуже умовна. Основна відмінність це наявність подовжених квадратів для кріплення більше 140 мм в комплекті.

Так само можна виділити матеріал з чого зроблена дверна ручка. Ручки можуть бути Силумінові, алюмінієвими, зі сплаву Zamak і латунними.
Золотою серединою є ручки зі сплаву Zamak. Zamak (сплав на основі цинку). Метод лиття той же, що і у алюмінієвого сплаву, але наявність міді забезпечує ідеальну зчіплюваність гальванічного покриття з поверхнею виробу. Дуже збалансований матеріал: міцний, важкий, не іржавіє, добре передає колір і стійко тримає покриття.

Найбільш важливий критерій при виборі ручок для дверей це дизайн і смакові переваги і це найбільш важливий критерій при виборі на який варто звертати увагу.

Дверні ручки Воловець
У виробників міжкімнатних дверей зараз переважають двері з прямокутними лініями, брусомі і фільонками розділеними стеклами і все більше набирають популярності дверні ручки на квадратному підставі. Тут можна виділи дверні ручки Armadillo Slim які мають дуже стильний дизайн і дуже довговічне гальванічне покриття яке прослужить довгі роки.

Компанія okna-dveri.org це надійний партнер при виборі ручок для дверей. Для отримання докладної консультації скористайтеся телефону в шапці сайту або онлайн чатом.

Нашими дверними ручками завжди задоволені!

Buy now